Duygusal Güvenlik Teorisinin Farklı Yaş Grubundaki Ergenler Açısından İncelenmesi

Satın Al

₺ 0.00

Duygusal Güvenlik Teorisinin Farklı Yaş Grubundaki Ergenler Açısından İncelenmesi

İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ne adım attığımilk yıldan bu yana yanımda olup benden desteğini esirgemeyen, bana olan inancını hep hissettiğim gerek mesleki gerekinsani yönden kendisinden çok şey öğrendiğim ve öğrenmeye devam ettiğim, doktora öğrenimim boyunca da her ihtiyacım olduğunda yardımıma koşan, kendisiyle çalışmaktanonur duyduğum ve akademik hayatta var olmamda en büyükpay sahibi olan değerli hocam Prof. Dr. Gül Şendil’e sonsuzteşekkürlerimi sunarım.Araştırmamın istatistiksel analizleri konusunda çıkmazadüştüğümde ne zaman kapısını çalsam beni geri çevirmeksizin sorularımı sabırla cevaplayıp olumlu yaklaşımıyla banagüç veren değerli hocam Prof. Dr. Özlem Sertel Berk’e teşekkürlerimi sunarım.Araştırma sürecinde yaptığımız her görüşmede bana yeniyollar gösteren ve yaptıkları geri bildirimlerle bana moral veren değerli hocalarım Doç. Dr. Sema Karakelle’ye ve Doç.Dr. Ayfer Dost Gözkan’a teşekkürlerimi sunarım.Aldığım eğitim süresince sahip oldukları akademik bilgibirikimleriyle ufkumu genişleten İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ndeki tüm öğretim üyesi hocalarıma teşekkürlerimi sunarım.Veri toplama sürecinde benden yardım ve destekleriniesirgemeyen değerli hocalarım Prof. Dr. Ayşe Ayçiçeği Dinn,Prof. Dr. Nermin Çelen, Prof. Dr. İlyas Göz, Doç. Dr. AlevYalçınkaya, Doç. Dr. Ayşen Şatıroğlu ve Doç. Dr. BünyaminAyçiçeği’ne ve sevgili meslektaşlarım Dr. Öğr. Üyesi GülçinKaradeniz, Arş. Gör. Özge Sarıyer ve Uzm. Fzt. Mahmut Çalık’a teşekkürlerimi sunarım.Okullarında uygulama yapmam konusunda bana kolaylıksağlayan Cihangir Münir Özkul Ortaokulu müdürü Abdülkadir Keskinoğlu ve rehber öğretmenler Selçuk Çelik ve Tağmaç Şahin’e, Taksim Ortaokulu müdürü İbrahim Özkul vemüdür yardımcısı Safiye Beşir’e, İSTEK Özel Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu müdürü Nilgün Baturalp ve rehber öğretmenAyça Güler’e, İSTEK Özel Kemal Atatürk Ortaokulu müdürüSelim Cüre ve rehber öğretmenler Ebru Aykaç, Aydın Ataş,Reyhan Çolak ve Edanur Altınöz’e, Vefa Lisesi müdürü Abidin Başarslan ve rehber öğretmen Tarık Sekmenli’ye ve araştırmama katılmayı kabul eden tüm öğrencilere ve annelerineteşekkürlerimi sunarım.Doktora öğrenimi ve araştırma aşamasında her adımımızı birlikte attığımız, yol arkadaşım ve meslektaşım Dr. Öğr.Üyesi Hilal Karabulut’a, istatistiksel analizler konusunda yardımını esirgemeyen Arş. Gör. Figen Eroğlu’na, varlığıyla vedesteğiyle bana güç veren Dr. Öğr. Üyesi Simge Şişman Bal’ave İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’ndeki tüm araştırma görevlisi arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.Son olarak varlıklarına şükrettiğim, hayatımın her anında desteklerini ve sevgilerini yanımda hissettiğim ve bu zorlusüreçte beni ayakta tutan değerli annem Oya Akyüz ve babamErgin Akyüz’e sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunarım.İstanbul, 2022Duygu Akyüz .
Erişim Türü : kurumsal erisim bireysel erisim
Tanımlı ISBN:

9786254336287

Konular
Türkiye Beşeri Coğrafyası
Anahtar Kelimeler

duygusal, güvenlik, teorisinin, farklı, yaş, grubundaki, ergenler, açısından, incelenmesi

Dil : Türkçe (TR)

Hata Bildir

Bu E-Kitap; Dijital Hakların Korunması amacıyla belirlenen süre için kullanılmaktadır.
Özellikler Durum
Kopyalanma ve Çoğaltma İzni
Alıntı/Atıf Yapma İmkânı
Web Üzerinden Okuma
Çevrim Dışı Okuma
Kullanılabilecek Cihaz Sayısı 2
Ekran Görüntülü/Ekran Kaydı
Not Alma
Yazdırma*
Vurgulama ve Boyama
Metin İçinde Gezinme
Gelişmiş Metin İçi Arama
Renklendirme
Lisanslama
IP ve ID Kontrolü
Filigran
İade Hakkı
Metin Okuyucu LockLizard Viewer

* (Yayıncı tarafından izin verilmişse)

NASIL ÇALIŞIR?

1

Lisans Yazılımı Nasıl Yüklenir?

Sisteminize uygun olan LockLizard DRM (digital lisans koruma yazılımı) yazılımını cihazınıza indirin ve kurulumu tamamlayın.

2

Lisans Dosyasını Al

Lisans dosyanızı üye panelinde bulunan Lisans Dosyamı İndir butonuna tıklayarak indirin ve görüntüleyici yazılımını açın.

3

Lisanslama

Kurduğunuz locklizard yazılımı açınız ve sol menüde bulunan lisanslama alanına tıklayarak indirilen .llv uzantılı dosyayı seçin.

Son Yorumlar

 • Henüz yorum yapılmadı ilk yorumu siz yapabilirsiniz.

 • Kullanım Rehberi

  • Lisansı Yükle

   Digital lisansınızı bilgisayarınıza yükleyin.

  • E-kitabı Yükle

   Librarytürk kütüphanesinden kitabınızı seçin.

  • Lisansı Aktifleştir

   İndirilen lisans dosyasını locklizard pdf okuyucuya tanımlayın.

  • oku

   Pdf Oku

   Artık cihazınızda pdf dosyalarına erişebilirsiniz.

  Nasıl Çalışır?

  libraryturk

  Türkiye'nin akademik e-kitap sağlayıcısı Librarytürk. Librarytürk; çevrimiçi akademik kitaplar ve materyallerin lider sağlayıcısıdır. Araştırmacılar için bir e-kütüphane görevi üstlenen Librarytürk, bugüne kadarki istatistiksel rakamları ile bu alanda öncü olma hedefine kararlı ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

  Sayfa Başına Dön