Geliştirici Firma Hakkında


Hiras Yazılım Eğitim Danışmanlık LTD.ŞTİ 2018 yılında kurulmuş Fırat Teknokent bünyesinde hizmet veren, 22 Ar-Ge personeli ile iş hayatına devam eden bir Ar-Ge şirketidir.
Temel ülküsü; ülkemizin yurtdışından ihraç ettiği yazılımları yerli kaynaklarla geliştirerek ülkemizin ve dünyanın hizmetine sunmaktır.
AYEUM, AKAGEV, Alan Eğitimi olmak üzere ülkemizde yaygın olarak kullanılan yazılım ve veri tabanlarının geliştiricisidir. TÜZYEM, zekatestianalizi, e-üniversitem gibi bir çok yazılım ve eğitim odaklı Ar-Ge projesini yürütmeye devam etmektedir. Halen 80’den fazla üniversiteye/kurum ve kuruluşa düzenli hizmet vermektedir. Türkiye’de en çok kullanılan uzaktan öğretim platformlarını yönetebilen yazılım, donanım ve teknik altyapıya sahiptir.
Birden fazla yazılımın Türkiye temsilcisi olan Hiras Yazılım Türkiye’nin en hızlı büyüyen Ar-Ge şirketleri arasında yer almaktadır.  
Daha fazla bilgi için geliştiren ürünlerimizi lütfen inceleyiniz: https://www.hirasyazilim.com

Fotoğraflarla Hiras Yazılım

Özel Elazığ zeka ve yetenek eğitimi okulu
AYEUM
AKAGEV
Zeka testi analizi

Geliştirici Firma Bilgileri

Firma : Hiras Yazılım Eğitim Danışmanlık LTD.ŞTİ


Web sitesi : https://www.hirasyazilim.com/


Vergi Dairesi : Hazar VD. Elazığ


Vergi Numarası : 4630987932


Mersis No : 0463098793200001


Ar-Ge Çalışmaları ve Ürünler


ayeum
1 Ocak 2016
Araştırma Yöntemleri Eğitim ve Uygulama Merkezi (AYEUM)
Araştırma Yöntemleri Eğitim ve Uygulama Merkezi (AYEUM) sosyal, fen, sağlık ve eğitim bilimlerinde kullanılan nitel, nicel ve karma yöntemler hakkında araştırmacılara yönelik online eğitim, yüz yüze eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuş akademik bir eğitim platformudur.Uygulama Merkezi’ni (AYEUM) geliştirdi. 76 üniversite ve 100 bin kişinin üye olduğu AYEUM, aktif olarak Ar-Ge faaliyetlerine devam etmektedir.
Websitesini Ziyaret Et
akagev
1 Ocak 2018
Akademik Gelişim ve Eğitim Veritabanı (AKAGEV)
Akademik Gelişim ve Eğitim Veritabanı (AKAGEV) üniversite öğrencilerinin, öğretim elemanlarının ve iş dünyasının eğitim ihtiyaclarını online ve interaktif bir ortamda sağlamak amacıyla kurulmuş bir veri tabanıdır. Bilgisayar yazılımlarını, kişisel ve akademik gelişim eğitimlerini en az doktora derecesine sahip alan uzmanlarıyla ayrıntılı bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır. AKAGEV platformunda yer alan online-interaktif video dersler, ilgili derslere ait eğitici materyaller ile desteklenmektedir.Aktif olarak 10000 den fazla üye ile hizmet vermektedir.
Websitesini Ziyaret Et
Zeka testi analizi
30 Mart 2023
Miili Zeka Testinin Geliştirilmesi
Hiras Yazılım'ın uluslararası standartlarda geliştirdiği zeka testi uygulaması, öğrenciler, eğitim kurumları, işverenler, insan kaynakları uzmanları ve bireysel kullanıcılar için değerli bir araç sunmaktadır. Uygulama, bilişsel işlevler, problem çözme becerileri, mantıksal düşünme, bellek, dil yetenekleri ve daha birçok zeka alanını içeren kapsamlı bir test seti sunmaktadır. Bu uygulama, kullanıcıların zekâ düzeylerini belirlemelerine, güçlü ve zayıf yönlerini tanımalarına ve potansiyel yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olmaktadır. Ayrıca, sonuçlarıyla ilgili ayrıntılı bir rapor sunarak kullanıcılara kapsamlı bir değerlendirme imkanı sağlamaktadır.
Ar-ge çalışmaları devam etmektedir.